Gelecek sene 35. yaşını kutlamaya hazırlanan Jolly, yeni yaşına planlar ve sürprizlerle giriyor.

Türkiye’nin önemli tur operatörlerinden Jolly’nin 35’inci yaşını kutlayacağı 2022 yılı için proje ve yol haritalarını, Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, CEO & Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar ve tüm departman yetkililerinin de katılımıyla düzenlenen basın toplantısında açıkladı.

“Turizm gibi zorlu bir sektörde yenilikçi yapımızla 35’inci yılımıza girmiş olmanın haklı gururunu taşıyoruz” diyen belirten Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, “35’inci yaşımızı kutlayacağımız 2022 bizim için özel bir yıl olacak” dedi: “Bugün startını verdiğimiz, yüzde 50’ye varan indirimlerin sunulduğu Erken Rezervasyon kampanyasıyla yeni döneme başlamanın heyecanını taşıyoruz. Birçok avantajı sunduğumuz erken rezervasyon kampanyasında tatilin 4’te birini ödeyip, kalan tutarı son üç günde tamamlama, üç gün öncesine kadar hiçbir koşul belirtmeksizin iptal ve iade hakkı da misafirlerimize sunduğumuz özel çalışmalarımız arasında yer alıyor.”

Jolly 35’inci Yaşında Yurt Dışında 1

Mete Vardar ve Mert Vardar.

Jolly CEO & Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar da 2022 yılının kendileri için çok önemli bir dönüm noktası olduğunu belirterek, “Bu yıl 35’inci yaşımızı kutluyor olmanın gurur ve mutluluğunu taşıyoruz. Geliştikçe kendi kabuğumuza sığmıyoruz. 1 Ocak itibariyle de Jolly markasını yurtdışına da taşıyoruz” dedi. Hali hazırda 26 şehirden kültür turu yaptıklarını anlatan Mert Vardar, “Şimdi bu turlara gurbetçileri de dahil edeceğiz. Yeni operasyonla, gurbetçileri yurtdışından uçak bağlantılarıyla getirerek, 26 şehirdeki kültür turlarını lanse edeceğiz” diye konuştu.

Mirasım Türkiye

Jolly, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ile iş birliği yaparak iki yıl önce başlattığı “Mirasım Türkiye” projesi kapsamında farkındalık yaratmaya da devam ediyor. Şirket, bu projesiyle Türkiye’nin zengin mirasının yeni nesillerce tanınıp korunması için çalışırken sorumlu turist olma bilincini de aşılamayı hedefliyor.