Antonina Turizm olarak, 23 yılı aşkın bir süredir sahalardayız. Alanında uzman rehberlerimiz ve işine tutkuyla bağlı çalışma arkadaşlarımızla beraber, kültürleri keşfetme ve tanıtma yolunda durmadan ilerliyoruz. Bu bağlamda, kurulduğumuz günden beri, sektörümüze fayda sağlamak ve ona öncülük etmek en önemli amacımızdır. Çünkü biz, onlarca medeniyete ev sahipliği yapan bu değerli toprakların bilincindeyiz. 

Sürdürülebilir Turizmin Öncü İsmi: Antonina 1

Fener Balat.

Salgın dönemi başladığında, birçok iş kolu gibi turizm de etkilendi. Ancak Antonina Turizm olarak durumu çabuk değerlendirdik. Özellikle, sektörümüzün önünü açacak ve geleceğine değer katacak bir yaratım sürecine girdik. Çok çeşitli kaynaklardan araştırmalarımızı tamamladık ve sonuç olarak sahalardaki tecrübemizi teknolojiyle birleştirip Antonina Online Mektep markasını çıkardık. Şu anda dünyanın en ünlü müzelerini ve şehirlerini uzman rehberle online olarak gezebiliyorsunuz. Hatta oradaymışsınız gibi tüm detaylarını görebiliyor ve eşsiz bir gezi deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Böylece sizi, o rotalara gitme zamanı geldiğinde, bilgili ve donanımlı bir gezgin olacak şekilde hazırlamış oluyoruz. Meslekte araladığımız bu yeni kapı için çok heyecanlıyız. Çünkü hâlâ yapacak çok işimiz var.

En başta da belirtildiği gibi, bu sektör sağlam gövdeli, uzun köklü ve bol meyveli bir ağaçtır. Ondan yararlanmak istiyorsak öncelikle onu korumalı ve yetiştirmeliyiz. Sonrasında ise, gölgesinde dinleniyor olmanın paha biçilmez değerini hissediyor olacağız.

Sürdürülebilir Turizmin Öncü İsmi: Antonina 2

Londra British Museum.