Türkiye ve dünyanın pek çok yerine turlar düzenleyen Jolly, 2019 yılına girerken logosunu yeniledi; teknolojik yatırımlarını artırdı.

Jolly Yenilendi 1

Jolly'nin yenilenen logosu.

Şirket, global oyuncu olmak üzere start verdiği, yenilikçi projelerini ve yeni hedeflerini basın toplantısında paylaştı. Toplantı, Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Figen Erkan, Gordion CEO’su ve Jolly Yönetim Kurulu IT Danışmanı Erhan Çelik, Jolly Pazarlama Direktörü Yasemin Develioğlu ve tüm departman müdürlerinin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, yollarına Jolly olarak devam edeceklerini belirterek “Yine en büyük önceliğimiz misafir memnuniyeti olacaktır” açıklamasını yaptı.

Jolly’nin yeni logosunu misafirlerinin oylarıyla belirledi. Konuşmasında logo yenilenmesi ile ilgili uzun bir araştırma süreci geçirdiklerini belirten Jolly Pazarlama Direktörü Yasemin Develioğlu “Logomuza karar verirken pazar araştırmalarına ek olarak misafirlerimizin de online platformlarda görüşlerine başvurduk ve yeni Jolly logosunu seçtik” dedi. Develioğlu, yeni stratejileri ve logolarıyla beraber, daha modern ve dinamik bir görünüm sağladıklarını belirtti.

Jolly Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Figen Erkan, zorlu bir senenin ardından 2019’ da Türk turizminden umutlu olduklarını da ifade etti.

Teknolojik Atılımlar

2019 yılı için misafir sayısında yüzde 15’lik büyüme öngören Jolly’nin büyüme hızındaki artışın ana dinamiği, teknolojiye yapılan büyük yatırım olacak. Jolly’nin global alanda rekabet edebilecek pozisyona ulaşacağının altını çizen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar “Vizyonumuz; yeni teknoloji altyapımızla yurtiçi ve yurtdışında otel ve ulaşım hizmetlerine ek olarak spor ve kültür, sanat alanlarındaki birçok etkinliğe de erişim kolaylığı sunmaktır. Böylece seyahate dair tüm ürünleri tek bir platformda topluyoruz” dedi.